Характеристики:
| Довжина, м | секцій | Вага, гр | Транспортна довжина, див |
| 3 | 6 | - | - |
| 3,3 | 5 | 340 | 90 |
| 3,6 | 6 | 365 | 90 |
| 3,9 | 6 | 380 | 94 |
| 4,2 | 6 | 405 | 95 |
Libao TeleCarp & ndash; телескопічне вудилище для лову на середніх дистанціях. Модель зроблена зі скловолокна, завдяки чому має великий запас міцності і не дивлячись на жорсткість, володіє високими амортизаційними властивостями, що дозволяє впевнено гасити ривки риби на виведенні.
Призначено для роботи з монтажами вагою до ста п'ятдесяти грамів, що дозволяє рибалити не тільки на ставках зі стоячою водою, але і на річках з досить швидкою течією. Бланк оснащений великими пропускними кільцями, що дозволяє застосовувати шок-лідер і виробляти закидання на максимально далеку відстань. Неопреновая рукоять оснащена катушкотримачем гвинтового типу. Застосовуючи цей карповика в своїх рибалках Ви зможете ловити не тільки коропа, а й білого амура або товстолобика трофейних розмірів.
Для оснащення даного вудилища рекомендується віддавати перевагу безінерційним котушок 5000-7000 типорозміру з системою байтраннер. У складеному вигляді вудилище має довжину менше метра, завдяки чому не створює проблем при транспортуванні в особистому або громадському транспорті. Купити карповика Libao TeleCarp рекомендується початківцям карпфішерам.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Libao |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Конструкція | Телескопічна |
| Кількість секцій | 6 |
| Матеріал вудилища | Скловолокно |
| Матеріал рукоятки | Неопрен |
| Сезон | Літо |
| Клас | Середній |
| Тип | Коропове вудлище |
| Тип рукоятки | Дворучна |
| Кастинг-тест | 3.5 lb |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 3m |
| Вид | Телескопічний |
| Модель | TeleCarp |
| Матеріал | Скловолокно |
| Тест | 3.5 lb |
| Бренд | Libao |