Поводки Predator Fluorocarbon Standart (набір 36 шт.) Створення такого матеріалу, як флюорокарбон, ознаменувало появу цілої серії нових рибальських снастей, з новими властивостями та кращими якостями.
Флюорокарбон заломлює світло майже так само як вода, роблячи волосінь майже повністю невидимою у воді. У наш час риба стала дуже обережною і перебірливою, тому навіть наявність занадто помітної волосіні, або повідця, може її злякати, а рибалка залишиться без клювання. Тому флюорокарбоновий повідець є найкращим варіантом, такий повідець малопомітний і для риби приманка виглядає природніше, ніж з ліскою або іншими видами повідців.
На відміну від звичайної моноліски, флюорокарбон водостійкий (не вбирає вологу) і не страждає від прямих сонячних променів. Матеріал повідця набагато стійкіший до стирання, ніж інші волосіні. Він має жорстку зовнішню поверхню, яку важко пошкодити. Поводок з флюорокарбону значно щільніший і краще тоне.
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Predator |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 0,537 mm |
| Довжина | 20cm, 25cm, 30cm |
| Модель | Standart |
| Матеріал | Fluorocarbon |
| Розривне навантаження | 14kg |
| Кількість | 36шт/уп |
| Бренд | Predator |