


850 ₴
Чохол ICE HUNTER від ПрофМонтаж — практичний і надійний аксесуар для зберігання та транспортування зимових і бортових вудок разом із встановленою котушкою довжиною у складеному вигляді до 75 см. Чохол захищає снасті від механічних пошкоджень, вологи, забруднень і заплутування оснастки під час перевезення.
Чохол ICE HUNTER виконаний із міцного зносостійкого матеріалу, стійкого до вологи та низьких температур, що особливо важливо при зимовій риболовлі. Продумана конструкція дозволяє зручно розміщувати вудку з котушкою без необхідності постійного демонтажу снасті.
Чохол обладнаний ручкою та знімним наплічним ременем. Загалом, залежно від розмірів вудки та котушки, у чохлі можна розмістити до 5 зимових вудок під балансири, самі вудки надійно фіксуються липучкою. Чохол ICE HUNTER виготовлений із міцної та зносостійкої тканини OxFord 600D. Надійну захист ваших вудок і додаткову жорсткість чохлу надає внутрішня підкладка з ППЕ матеріалу.
Компактний розмір і легка вага роблять чохол зручним для транспортування у риболовному ящику, рюкзаку або санях.
Переваги:
Відмінний вибір для рибалок, які цінують порядок, збереження снастей і комфорт на риболовлі.
Характеристики:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Проф-Монтаж |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Чохол |
| Тип корпусу | Напівжорсткий |
| Місткість | 5 |
| Особливості | 1 наплічний ремінь, Водонепроникний |
| Колір | Хакі |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 79 см |
| Ширина | 30 см |
| Глибина | 10 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 79x30x10cm |
| Матеріал | PVC Oxford D600 |
| Код | AMN122662 |