176 ₴
Складаний садок Китай – це просте та практичне рішення для зберігання та транспортування риби та раків під час риболовлі. Завдяки своїй конструкції, садок легко складається і займає мінімум місця, що робить його зручним для перенесення та зберігання.
Основу циліндричної конструкції становить сталевий пружинний дріт в обплетенні, обтягнутий сіткою з поліпропіленових волокон.
Садок поєднує в собі функціональність, зручність, мала вага та доступну ціну. Сітка відрізняється довговічністю та міцністю, швидко сохне та практично не вбирає запахи.
Особливості:
Характеристики:
Складаний садок Китай — ідеальний вибір для рибалок, які цінують зручність, практичність та якість.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Садок |
| Форма голови | Кругла |
| Діаметр | 30 см |
| Довжина в розкладеному вигляді | 60 см |
| Особливості | Складна конструкція, Регульована довжина |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 30x60cm |
| Довжина | 60см |