9 900 ₴
Бак харчовий із нержавіючої сталі КП 125 — надійна та містка ємність військово-польової кухні КП-125, призначена для приготування перших і других страв, для зберігання, транспортування та переробки харчових продуктів і рідин. Виготовлений із якісної нержавіючої сталі, яка стійка до корозії, не вступає в реакцію з продуктами і легко очищується. Повна місткість бака становить 56 літрів, робоча — 50 літрів. Використовується у складі кухні КП-125 (яка оснащена трьома такими баками) для забезпечення харчуванням до 125 осіб.
Основна функція бака — варіння/тушкування на вогні. Бак чудово підходить для використання у харчовій промисловості, на кухнях, у ресторанах, фермерських господарствах, для зберігання води, молока, олії, сиропів, меду, а також інших рідких і сипучих продуктів.
Бак являє собою знімну ємність (казан) прямокутної форми із закругленими краями з харчової нержавіючої сталі. Бак комплектується кришкою з ущільнювачем і клапаном для підтримки тиску. Габарити становлять 49х40х38 см.
Міцна конструкція забезпечує довговічність і стійкість до механічних пошкоджень. Кришка оснащена герметизуючою прокладкою і гвинтовим запірним механізмом, що дозволяє використовувати бак як скороварку або перегінний куб. Завдяки герметичній кришці вміст надійно захищений від забруднень і зовнішніх впливів.
Переваги:
Застосування:
Характеристики:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал резервуара | Нержавіюча сталь |
| Об'єм резервуара | 0.05 куб. м |
| Максимальний об'єм наповнення резервуара | 0.056 куб. м |
| Тип резервуара за кількістю стінок | Одностінний |
| Тип резервуара за кількістю секцій | Односекційний |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 405 мм |
| Довжина | 490 мм |
| Висота | 380 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 49x40x38cm |
| Обсяг | 56L |
| Основні | |
| Об'єм | 50 л |
| Форма | Прямокутник |
| Застосування | Універсальна |
| Колір | Сріблястий |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Тип | Місткість |
| Додаткові характеристики | |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Немає |
| Використання в мікрохвильовці | Немає |
| Зберігання в холодильнику | Немає |
| Зберігання в морозильній камері | Да |