
135 ₴/упаковка
Повідець оснащений шурупом на волосі та хвостовиком. Довжина волоса розрахована для насадок 8-10-12 мм.
Рекомендація: обов’язково перед закиданням перевіряйте презентацію з вашою насадкою у воді!
Особливості:
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RPF |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Набір повідків |
| Розривне навантаження | 12 кг |
| Розмір гачка | 8 |
| Кількість в наборі | 3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 8-10-12mm |
| Довжина | 12cm |
| Матеріал | Climax Cult Hunters Braid Camou |
| Код | GP-RPF19 |
| Кількість | 3шт/уп |
| Гачок | №8 HIRISI x702 Wide Gape |