
135 ₴/упаковка
Повідець оснащений кільцем, яке фіксує волосся на гачку і дає вільний рух, що значно підвищує засічку.
Повідець також оснащений стопорною бусинкою, яка додатково фіксує вашу насадку на волосі. Повідець оснащений хвостовиком. Довжина волоса розрахована для насадок 24 мм (можна коригувати за рахунок довжини стопора).
Рекомендація: обов’язково перед закиданням перевіряйте презентацію з вашою насадкою у воді!
Особливості:
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RPF |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Набір повідків |
| Розривне навантаження | 12 кг |
| Розмір гачка | 8 |
| Кількість в наборі | 3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 24mm |
| Довжина | 15cm |
| Матеріал | Climax Cult Hunters Braid Camou |
| Код | GP-RPF09 |
| Кількість | 3шт/уп |
| Гачок | №8 HIRISI x702 Wide Gape |