
135 ₴/упаковка
Повідець оснащений кільцем, яке фіксує волосся на гачку і дає вільний рух, що значно підвищує засічку.
Повідець також оснащений стопорною бусинкою, яка додатково фіксує вашу насадку на волосі. Повідець оснащений хвостовиком. Довжина волоса розрахована для насадок 16-20 мм (можна коригувати за рахунок довжини стопора).
Рекомендація: обов’язково перед закиданням перевіряйте презентацію з вашою насадкою у воді!
Особливості:
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RPF |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Набір повідків |
| Розривне навантаження | 12 кг |
| Розмір гачка | 6 |
| Кількість в наборі | 3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 16-20mm |
| Довжина | 15cm |
| Матеріал | Climax Cult Hunters Braid Camou |
| Код | GP-RPF05 |
| Кількість | 3шт/уп |
| Гачок | №6 HIRISI x501 Curve Shank |