Оснащений монтаж RPF Метод-Овал — готова риболовна оснастка з одним повідцем і одним гачком, оснащеним волосом для плаваючих або донних насадок
Характеристики:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | RPF |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість гачків | 1 |
| Розмір гачка | 6 |
| Вага відвантаження | 60 г |
| Вид риби | Короп |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | поводок 12cm, лидкор 50cm |
| Вага | вантаж 60g |
| Матеріал | Climax |
| Код | gm-rpf09 |
| Розривне навантаження | поводок 25lb, лидкор 65lb |
| Гачок | No6 обладнаний волоссям |