Остання серія Smart від Carp Expert поєднує в собі максимальний рівень практичності. Придбавши таке вудилище, кожен рибалка отримує інструмент із вигідним співвідношенням ціни та якості, який можна вважати золотою серединою.
Серія Smart SPOD зайняла своє місце в лінійці Smart завдяки універсальності та може стати оптимальним вибором, наприклад, для прикормлювання на великих дистанціях.
За потужності 5 lb це вудилище дозволяє використовувати найбільші розміри Spomb та ракет для прикормки.
Вудилище виготовлене з високоякісного вуглецевого композиту IM5, що робить його точним та ідеальним для далеких закидань. Ідеальне ковзання волосіні забезпечує перше кільце 50 мм та інші кільця SIC.
Вставки з EVA на кінці тримача котушки та рукоятки забезпечують надійний хват і правильну передачу потужності під час закидання.
Чудово підходить для прикормлювання з берега, рекомендується всім рибалкам незалежно від досвіду.
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | carp expert |
| Тип | Коропове вудлище |
| Матеріал вудилища | Карбон-композит |
| Конструкція | Штекерна |
| Тип рукоятки | Одноручна |
| Кастинг-тест | 5 lb |
| Довжина в розкладеному вигляді | 3.75 м |
| Довжина у складеному вигляді | 132 см |
| Кількість секцій | 3 |
| Вага | 541 г |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код | 12565376 |
| Параметри | Кільце 50mm |
| Матеріал | IM5 Composite |