Ексклюзивна пропозиція вудилищ від Carp Expert із лінійки Energofish за неймовірною ціною!
Остання серія Smart від Carp Expert поєднує в собі максимальний рівень практичності. Придбавши таке вудилище, кожен рибалка отримує інструмент із вигідним співвідношенням ціни та якості, який можна вважати золотою серединою.
У цій серії Smart особливе місце відведено вудилищам серії Smart Boilie LC, які можуть стати фаворитами завдяки своїй універсальності, зокрема для дальньої ловлі коропа.
Завдяки високоякісному вуглецевому матеріалу IM5 та великим зносостійким кільцям SIC створено вудилище доступного класу, з яким навіть дистанції понад 100 метрів стають досяжними. На цих моделях є навіть перше кільце 50 мм, що допомагає досягати максимальної дальності закидання з правильно підібраною котушкою.
Дуже зручний хват навіть у холодну пору року забезпечує комфортна рукоятка. Вона добре лежить у руці навіть під час навантажень. З котушкою розміру 5000–8000 з байтранером і волосінню 0,25–0,30 мм можна впевнено виважувати коропа або білого амура вагою 10–20 кг у відкритій воді.
Рекомендуємо не лише тим, хто тільки починає знайомство з риболовлею, але й тим, хто шукає практичне бойлове вудилище для дальніх дистанцій за вигідною ціною.
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | carp expert |
| Тип | Коропове вудлище |
| Матеріал вудилища | Карбон-композит |
| Конструкція | Штекерна |
| Тип рукоятки | Одноручна |
| Кастинг-тест | 3.5 lb |
| Довжина в розкладеному вигляді | 3.9 м |
| Довжина у складеному вигляді | 137 см |
| Кількість секцій | 3 |
| Вага | 460 г |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 3,9 m |
| Матеріал | IM5 Composite |
| Код | 12536394 |
| Transpose. довжина | 1,37m |
| параметри | Кільце 50mm |
| тест | 3,5lb |