Характеристики:
Сумка ANVI для кружків - зручна водонепроникна сумка, що вміщує 20 рибальських кружків.
Сумка має 1 великий відділ і 1 великий кишеню в клапані. Основний відділ поділений на 20 вертикальних секцій для рибальських кружків. Кишеню в клапані (30х20 см) можна використовувати для рибальських дрібниць, гачків, поплавків. Кишеня застібається на блискавку. Клапан сумки також закривається на надійну блискавку. Є 2 зручні ручки для перенесення сумки. Верх сумки виготовлений із матеріалу Oxford. Ви можете обрати забарвлення сумки відповідно до своїх уподобань - від яскравого «Дубок» до камуфльованого «Хакі».
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ANVI |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Сумка |
| Матеріал | Оксфорд |
| Кількість осередків | 20 |
| Кількість відділень | 1 |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 38 см |
| Ширина | 30 см |
| Висота | 20 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 38х30х20см |
| Кількість секцій | 20 |
| параметри | 1 відділення + 1 кишеня |
| цвет | Дубок |