Характеристики:
Сумка ANVI для кружків - зручна водонепроникна сумка, що вміщує 5 рибальських кружків.
Сумка має 1 великий відділ, поділений на 5 вертикальних секцій для рибальських кружків. Сумка має клапан, який закриває основне відділення та застібається на застібку фастекс. Зверху сумки є зручна ручка для перенесення. Сумка виготовлена з матеріалу Oxford. Ви можете, виходячи зі своїх уподобань, обрати колір сумки - від яскравого «Дубок» до камуфльованого «Хакі».
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ANVI |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Оксфорд |
| Кількість осередків | 5 |
| Колір | Хакі |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 17 см |
| Ширина | 17 см |
| Висота | 18 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 17х17х18cm |
| Кількість секцій | 5 |