

195 ₴
Зимова вудка Akara SONATA Pk призначена для аматорського та спортивного лову з льоду. Легка та збалансована конструкція балалайка забезпечує комфортну гру приманкою та хорошу чутливість при клювання. Вудка зручна у використанні, підходить для блешень та легких зимових приманок, відмінно проявляє себе при активній рибалці.
Вудка зимова AKARA Sonata Pk є однією з найпопулярніших моделей в лінійці Akara завдяки своїй універсальності та привабливому дизайну. Вудка орієнтована на Light (L) та Medium-Light (ML) клас лову.
Корпус вудки виготовлений із морозостійкого пінопласту, що забезпечує надійність за будь-яких погодних умов. Яскраве забарвлення вудки дозволяє легко помітити її на снігу та льоду. Хлист виготовлений із морозостійкого пластику. Механізм обертання шпулі простий, але надійний (лавсанова прокладка, що регулює плавність ходу шпулі і затискну гайку). В отвір для волосіні на корпусі вставлений кембрик, який не дає врізатися волосіні в пінопластовий корпус під навантаженням. Знімні пластикові ніжки у комплекті.
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Akara |
| Країна виробник | Латвія |
| Тип | Зимова вудка |
| Матеріал вудилища | Скловолокно |
| Конструкція | Цілісна |
| Тип рукоятки | Одноручна |
| Довжина в розкладеному вигляді | 0.24 м |
| Довжина у складеному вигляді | 24 см |
| Кількість секцій | 1 |
| Матеріал рукоятки | Піна |
| Вага | 13 г |
| Колір | Червоний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | Ø40mm |
| Довжина | 24cm |
| Матеріал | Пінопласт + пластик |
| Код | STFS-R |
| Transpose. довжина | 24cm |