401 ₴
Вудка зимова Akara Ledeer M 455 — легка, компактна та надійна модель двосекційної телескопічної вудки, для активної зимової риболовлі. Оснащена котушкою Red з морозостійкого пластику, чутливим телескопічним двоскладовим хлистом Hi Carbon підсікання. Легка конструкція зручна при частих переміщеннях і тривалому лові з льоду. Підходить для роботи з блешнями, балансирами та вібами.
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Akara |
| Країна виробник | Латвія |
| Тип | Зимова вудка |
| Матеріал вудилища | Карбон |
| Конструкція | Телескопічна |
| Тип рукоятки | Одноручна |
| Кастинг-тест | 10-30 |
| Довжина в розкладеному вигляді | 0.55 м |
| Довжина у складеному вигляді | 42.5 см |
| Клас | Medium |
| Кількість секцій | 2 |
| Матеріал рукоятки | Пробка |
| Сезон | Зима |
| Вага | 22 г |
| Колір | Червоний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | Ø55mm |
| Довжина | 55cm |
| Вид | з котушкою, з кільцями, телескоп 2-складовий |
| Матеріал | Карбон, ручка з корка |
| Код | HFTC-2C-R |
| Transpose. довжина | 42,5cm |
| параметри | Hi Carbon medium |