


320 ₴
Зимова вудка Akara RHS-Y3 — легка зимова безківкова вудка з хлистом зі склопластику середньої жорсткості. Підходить для делікатного лову на невеликі блешні і балансири в діапазоні 0,7-2,8 г. Три кільця сприяють рівномірній роботі волосіні, а компактний розмір і три пропускні кільця забезпечують зручність управління снастю і комфорт при активному зимовому лові з льоду
Вудка спеціально розроблена для лову без використання кивка, вона прообладнана м'яким склопластиковим хлистом, який добре відпрацьовує клювання і гасить ривки риби - хлист сам виконує функцію кивка, забезпечуючи високу
Переваги:
Ця модель стане відмінним вибором для любителів підлідної риболовлі, які віддають перевагу лову без кивка, а надійність, функціональність і зручність Akara RHS-Y3 дозволять вам отримати максимум задоволення від риболовлі навіть у суворих зимових умовах.
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Akara |
| Країна виробник | Латвія |
| Тип | Зимова вудка |
| Матеріал вудилища | Скловолокно |
| Конструкція | Цілісна |
| Тип рукоятки | Одноручна |
| Кастинг-тест | 0.7-2.8 |
| Довжина в розкладеному вигляді | 0.39 м |
| Довжина у складеному вигляді | 39 см |
| Клас | Середній |
| Кількість секцій | 1 |
| Матеріал рукоятки | Піна |
| Сезон | Зима |
| Вага | 7.5 г |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 39сm |
| Вид | Цілісна |
| Матеріал | Пінопласт + склопластик |
| Код | RHS-Y3R-G |
| Transpose. довжина | 39cm |
| Кількість кілець | 3 |
| параметри | хлист без кілка середній |
| тест | 0,7-2,8g |