



320 ₴
Зимова безкивкова вудка Akara RHS-G3 призначена для активного підлідного лову на блешні та балансири. Вудка спеціально розроблена для лову без використання кивка, вона обладнана м'яким склопластиковим хлистом, який добре відпрацьовує клювання і гасить ривки риби - хлист сам виконує функцію кивка, забезпечуючи високу чутливість та контроль над принадою. Компактна довжина 39 см і три пропускні кільця забезпечують зручність керування снастю та комфорт при лові з льоду.
Переваги:
Ця модель стане чудовим вибором для любителів підлідної риболовлі, які віддають перевагу лову без кивка, а надійність, функціональність і зручність Akara RHS-G3 дозволять вам отримати максимум задоволення від риболовлі навіть у суворих зимових умовах.
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Akara |
| Країна виробник | Латвія |
| Тип | Зимова вудка |
| Матеріал вудилища | Скловолокно |
| Конструкція | Цілісна |
| Тип рукоятки | Одноручна |
| Кастинг-тест | 1-3.5 |
| Довжина в розкладеному вигляді | 0.39 м |
| Довжина у складеному вигляді | 39 см |
| Клас | Легкий |
| Кількість секцій | 1 |
| Матеріал рукоятки | Піна |
| Сезон | Зима |
| Вага | 7.5 г |
| Колір | Жовтий |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 39сm |
| Вид | Цілісна |
| Матеріал | Пінопласт + склопластик |
| Код | RHS-G3R-Y |
| Transpose. довжина | 39cm |
| Кількість кілець | 3 |
| параметри | хлист без кілка м'який |
| тест | 1-3,6g |