401 ₴
Вудка зимова Akara Detent M 400 2-х складова, 2-8гр - легка двоскладова модель з тестом 2-8 г, призначена для лову на блешню, блешні та інші зимові приманки, зручна для активної риболовлі з льоду. Це зимова вудка типу балалайка, з боковим стопором. Вудка Akara Detent M 400 оснащена двоскладовим телескопічним хлистом із вуглепластику, з пропускними кільцями.
Вуд дуже легкий і не вимагає кивка, корпус виконаний з морозостійкого пінопласту.
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Akara |
| Країна виробник | Латвія |
| Тип | Зимова вудка |
| Матеріал вудилища | Карбон |
| Конструкція | Телескопічна |
| Тип рукоятки | Одноручна |
| Кастинг-тест | 2-8 |
| Довжина в розкладеному вигляді | 0.4 м |
| Довжина у складеному вигляді | 27 см |
| Клас | Medium |
| Кількість секцій | 2 |
| Матеріал рукоятки | Піна |
| Сезон | Зима |
| Вага | 35 г |
| Колір | Червоний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | Ø45mm |
| Довжина | 40cm |
| Вид | з котушкою, з курком, з кільцями, телескоп 2-складником |
| Матеріал | Пінопласт + карбон |
| Код | SK-2T-R |
| Transpose. довжина | 27cm |
| Кількість кілець | 2 |
| тест | 2-8g |