



401 ₴
Зимова вудка Akara Finezza PRO NEW — це легка і високочутлива модель, розрахована на приманки вагою від 0,7 до 2,8 г. Вудка відмінно підходить для лову на блешню і дрібні зимові приманки, забезпечуючи точний контроль гри та впевнену підсічку. Тут сигналізатором клювання є сам хлист, виконаний з тонкого склопластику, що дозволяє побачити будь-яку клювання.
Пробкова ручка, з класичним хватом, тепла та зручна, не ковзає в руці та зберігає комфорт навіть за низьких температур.
Вудка відмінно підходить для лову на безмотильне обладнання, а також великої риби. Модель орієнтована на активну зимову рибалку і підійде для лову окуня, плотви та іншої мирної риби.
Переваги:
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Akara |
| Країна виробник | Латвія |
| Тип | Зимова вудка |
| Матеріал вудилища | Карбон |
| Конструкція | Цілісна |
| Тип рукоятки | Одноручна |
| Кастинг-тест | 0.7-2.8 |
| Довжина в розкладеному вигляді | 0.36 м |
| Довжина у складеному вигляді | 36 см |
| Клас | Light |
| Кількість секцій | 1 |
| Матеріал рукоятки | Пробка |
| Сезон | Зима |
| Вага | 15 г |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 36cm |
| Матеріал | Карбон, ручка з корка |
| Код | SPSP-CH |
| Transpose. довжина | 36cm |
| тест | 0,7-2,8g |