200 ₴
Вудка зимова Akara Detent — практична та надійна модель для зимової риболовлі з льоду, розрахована на стабільну роботу у холодних умовах. Вудка відрізняється простою та продуманою конструкцією, завдяки чому зручна у використанні як для початківців, так і для досвідчених рибалок.
Корпус вудкиAkara Detent виконаний з міцного пінопласту, а хлист виготовлений з міцного морозостійкого пластику. Вудка представлена у чотирьох кольорах (синій, зелений, червоний, жовтий). Шпуля котушки при легкому натисканні на кнопку розблоковується при лові, а при сильному натисканні знімається. У комплекті знімні пластикові ніжки.
Модель оснащена чутливим хлистом, який добре передає клювання і дозволяє точно контролювати гру приманки. Надійний механізм фіксації (detent) забезпечує впевнене утримання елементів вудки в робочому положенні та унеможливлює мимовільне зміщення під час лову.
Легкий корпус знижує навантаження на руку при тривалій риболовлі, а компактні розміри роблять вудку зручною для транспортування та зберігання. Вудка Akara Detent підходить для лову на мормишку та інші зимові оснастки, ефективно працює по окуню, плотві та іншій зимовій рибі.
Переваги:
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Akara |
| Країна виробник | Латвія |
| Тип | Зимова вудка |
| Матеріал вудилища | Карбон |
| Конструкція | Цілісна |
| Тип рукоятки | Одноручна |
| Кастинг-тест | 0.5-6 |
| Довжина в розкладеному вигляді | 0.24 м |
| Довжина у складеному вигляді | 24 см |
| Кількість секцій | 1 |
| Матеріал рукоятки | Піна |
| Сезон | Зима |
| Вага | 25 г |
| Колір | Жовтий |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | Ø45mm |
| Довжина | 24cm |
| Матеріал | Пінопласт + карбон |
| Код | SK-Y |
| Transpose. довжина | 24cm |
| тест | 0,5-6g |