

187 ₴
Зимова вудка Akara RKW2 — надійна, популярна та універсальна спеціалізована модель для лову під кивок, орієнтована на точну та чутливу роботу з мормишкою. Модель з бюджетного/середнього сегмету Akara, розроблена для активного лову хижака на блешні та балансири. Вудка, загальною довжиною 38см, оснащена односоставним хлистом Hi Carbon, який забезпечує високу чутливість снасті та миттєву передачу клювання на ківок.
Карбоновий хлист відрізняється оптимальною жорсткістю та пружністю, завдяки чому вудка відмінно підходить як для активної, так і для акуратної, «делікатної» проводки. Він не провалюється під вагою оснастки і дозволяє повністю контролювати гру блешні на різних глибинах.
Легка та добре збалансована конструкція знижує навантаження на руку при тривалій рибалці. Вудка комфортна у використанні, швидко реагує на найменші торкання риби та підходить для лову плітки, окуня, підліщика та іншої зимової риби.
Вудка серії RKW2 цінуються за міцність та уловистість - підходить для більшості умов зимової риболовлі. Зимова вудка серії RKW2 є відмінним вибором для любителів зимової риболовлі, які шукають міцне та ефективне вудилище для вертикальних приманок.
Особливості:
Призначення: зимова риболовля з льоду, лов на мормишку.
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Akara |
| Країна виробник | Латвія |
| Тип | Зимова вудка |
| Матеріал вудилища | Карбон |
| Конструкція | Цілісна |
| Тип рукоятки | Одноручна |
| Довжина в розкладеному вигляді | 0.38 м |
| Довжина у складеному вигляді | 38 см |
| Кількість секцій | 1 |
| Матеріал рукоятки | Піна |
| Сезон | Зима |
| Вага | 15 г |
| Колір | Жовтий |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 38cm |
| Матеріал | Пінопласт + карбон |
| Код | RKW2-Y |
| Transpose. довжина | 38cm |
| параметри | Hi Carbon 1 складаний |
| тест | 6-38g |