208 ₴
Зимова вудка Akara Master Jig M 40,5 см — сучасна зимова цільна. Виготовляється із надміцного морозостійкого пінопласту, пофарбована в яскравий колір для кращої видимості на льоду та снігу. Вудка односекційна, з хлистом із карбону. У даній моделі котушка не передбачена.
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Akara |
| Країна виробник | Латвія |
| Тип | Зимова вудка |
| Матеріал вудилища | Карбон |
| Конструкція | Цілісна |
| Тип рукоятки | Одноручна |
| Кастинг-тест | 3-15 |
| Довжина в розкладеному вигляді | 0.405 м |
| Довжина у складеному вигляді | 40.5 см |
| Кількість секцій | 1 |
| Матеріал рукоятки | Піна |
| Сезон | Зима |
| Вага | 15 г |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 40,5cm |
| Вид | Цілісна |
| Матеріал | Пінопласт + карбон |
| Код | HLC-M-G |
| Transpose. довжина | 40,5cm |
| тест | 3-15g |