

320 ₴
Зимова вудка Akara Ledeer N — сучасна зимова вудка односекційна. Рукоятка вудки виготовляється з матеріалу EVA, пофарбована в чорний колір для кращої видимості на льоду та снігу. Хлист вудки з карбону, є котушка відкритого типу.
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Akara |
| Країна виробник | Латвія |
| Тип | Зимова вудка |
| Матеріал вудилища | Карбон |
| Конструкція | Цілісна |
| Тип рукоятки | Одноручна |
| Довжина в розкладеному вигляді | 0.4 м |
| Довжина у складеному вигляді | 40 см |
| Кількість секцій | 1 |
| Матеріал рукоятки | ЕВА |
| Сезон | Зима |
| Вага | 15.2 г |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | Ø58mm |
| Довжина | 40cm |
| Матеріал | EVA + карбон |
| Код | HFT |
| Transpose. довжина | 40cm |