

187 ₴
Зимова вудка Akara Legato 23,5 см — сучасна зимова вудка типу балалайка. Виготовляється із надміцного морозостійкого пінопласту, пофарбована в яскравий колір для кращої видимості на льоду та снігу. Отвір для волосіні в корпусі вудки оснащений кембриком. У цій моделі немає капронового фіксатора і шпуля затискається виключно гайкою. Хлист з морозостійкого пластику.
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Akara |
| Країна виробник | Латвія |
| Тип | Зимова вудка |
| Матеріал вудилища | Скловолокно |
| Конструкція | Цілісна |
| Тип рукоятки | Одноручна |
| Довжина в розкладеному вигляді | 0.235 м |
| Довжина у складеному вигляді | 23.5 см |
| Кількість секцій | 1 |
| Матеріал рукоятки | Піна |
| Сезон | Зима |
| Вага | 15 г |
| Колір | Жовтий |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | Ø40mm |
| Довжина | 23,5cm |
| Матеріал | Пінопласт + пластик |
| Код | BL-Y |
| Transpose. довжина | 23,5cm |