


40 ₴
Вудка зимова Дон балалайка пінопластова – це стильна та зручна вудка білого кольору для любителів зимової риболовлі.
Вона має легке тіло, стійке до впливу води та вологи. Оснащена складною функціональною системою, що забезпечує високу якість та продуктивність при риболовлі.
Вудка складається з тіла вудки, батога та ніжок.
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дон |
| Тип | Зимова вудка |
| Тип рукоятки | Одноручна |
| Довжина в розкладеному вигляді | 0.3 м |
| Довжина у складеному вигляді | 18 см |
| Сезон | Зима |
| Вага | 39 г |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 300x60x80mm |
| Діаметр | 6cm |
| Довжина | 30cm |
| Матеріал | Пінопласт + пластик |
| Мoдель | Велика |