

30 ₴
Вудка зимова Дон балалайка пластикова – це стильна та зручна вудка чорного кольору для любителів зимової риболовлі.
Вона має м'яке та легке тіло, стійке до впливу води та вологи. Оснащена складною функціональною системою, що забезпечує високу якість та продуктивність при риболовлі.
Вудка складається з тіла вудки, батога та ніжок.
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Дон |
| Тип | Зимова вудка |
| Тип рукоятки | Одноручна |
| Довжина в розкладеному вигляді | 0.28 м |
| Довжина у складеному вигляді | 18 см |
| Сезон | Зима |
| Вага | 37 г |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 280х55х80mm |
| Діаметр | 5,5сm |
| Довжина | 28cm |
| Матеріал | Пластик |
| Мoдель | Пластикова |