65 ₴
Виробник: Winner;
Колір: Прозора
Довжина: 100m;
В упаковці 10 шт, Ціна вказана за 1 шт
Універсальна, м'яка та еластична волосінь для лову з поплавцем, на спінінг або довгою вудкою. Завдяки сучасній технології виготовлення Kingfisher характеризується великою міцністю, добре тримає вузол та зберігає однаковий діаметр по всій своїй довжині. Прозорість робить її практично непомітною у воді, так само волосінь має велику стійкість до ультрафіолетового випромінювання і впливів води.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Winner |
| Кількість в наборі | 1 |
| Матеріал | Нейлон |
| Тип | Волосінь |
| Характеристика ліски | |
| Тип волосіні | Монофільна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | Ø0,18mm |
| Довжина | 100m |
| Колір | Прозора |
| Розривне навантаження | 4.9 kg |
| Кількість | 1шт |