Поплавок для лову товстолоба, хижака — це великий, міцний поплавець, спеціально розроблений для лову товстолоба та хижої риби. Завдяки своєму розміру та яскравому забарвленню він добре видно на воді навіть на великій відстані. Поплавець має високу плавучість, що дозволяє використовувати важкі оснастки та великі приманки. Ідеально підходить для риболовлі у водоймах з глибокою та сильною течією. Стійкий до зовнішніх впливів і має довговічність. Незамінний для успішної риболовлі на товстолоба.
Характеристики:
| Розмір | Довжина, см | ØТрубки, мм | Довжина бульки, мм | ØБульки, мм | Довжина бочки, мм | ØБочки, мм | Вага, г | Колір |
| M | 20 | 8 | 35 | 20 | 70 | 38 | 11 | Червоно-жовто-чорний |
| L | 20 | 8 | 35 | 20 | 60 | 50 | 12 | Червоно-жовто-чорний |
| XL | 20 | 8 | 35 | 20 | 70 | 50 | 18 | Червоно-жовто-чорний |
| XXL | 30 | 8 | 35 | 25 | 80 | 60 | 26 | Червоно-жовто-чорний |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Поплавок |
| Стан | Новий |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 11 |
| Діаметр бочки | 38мм |
| Діаметр шпильки | 20 мм |
| Діаметр трубки | 8 мм |
| Довжина | 20 |
| Довжина бочки | 70 мм |
| Довжина бульки | 35 мм |
| Кількість | 1 шт |
| Розмір | M |