900 ₴
Ковдра напіввовняна армійська - бюджетний текстильний виріб для санаторіїв та баз відпочинку, держустанов, гуртожитків, лікарень, армійських частин, а також для розміщення робітників у побуті на будівельних майданчиках.&nb; Напіввовняна ковдра має всі переваги виробів з натуральної вовни, зате коштує набагато менше. Напіввовняну арматуру ковдру можна використовувати і взимку, і влітку, так як вона прекрасно зігріває в холод, а завдяки гігроскопічності вовни, влітку під ними не дуже жарко. Ковдра напіввовняна не викликає алергію, забезпечує нормальні умови для теплообміну. Синтетичні волокна надають шерсті довговічності. Користь такої ковдри оцінять усі чоловіки без винятку, перебуваючи хоч на риболовлі, хоч у поході, хоч на полюванні та, звичайно, вдома. Напіввовняна ковдра армійська зігріє Вас холодними, зимовими вечорами.
Ковдра темно-синього кольору з темними смужками.
Показники:
| Основні | |
|---|---|
| Тип ковдри | Полуторна |
| За технологією пошиття | Ткана |
| Наповнювач ковдри | Напівшерсть |
| Ширина | 140 см |
| Довжина | 205 см |
| Країна виробник | Україна |
| Сезон | Всесезонний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 205x140cm |
| Матеріал | 52% вовна, 18% бавовна, 30% синтетика |
| Колір | Темно-синій |