864 ₴
Складаний садок посилений в обплетенні– робить його зручним для перенесення та зберігання.
Основу циліндричної конструкції становить сталевий пружинний дріт в обплетенні, обтягнутий сіткою з поліпропіленових волокон.
Садок поєднує в собі функціональність, зручність, мала вага і доступну ціну. Сітка відрізняється довговічністю та міцністю, швидко сохне і практично не вбирає запахи.
Особливості: Характеристики: Складаний садок посилений в обплетенні — ідеальний вибір для рибалок, що цінують зручність, практичність та якість.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Садок |
| Форма голови | Кругла |
| Діаметр | 80 см |
| Довжина в розкладеному вигляді | 120 см |
| Особливості | Складна конструкція, Регульована довжина |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 80x120cm |
| Довжина | 120cm |
| параметри | Посилений в обплетенні |