Світлодіодний поплавець на товстолоба дротик ідеально підходить для нічної риболовлі на товстолоба, щуку, сома.
Світлодіодний поплавок виготовляється з високоякісного матеріалу EVA, що забезпечує високу еластичність та плавність.
Яскравий колір світлодіодного поплавця дозволяє легко фокусуватися при лові риби вночі на великій відстані завдяки яскравому світлу. Конструктивно у світлодіодному поплавці на товстолоба є можливість вибрати колір підсвічування червоний або зелений.
Характеристики:
Комплектація:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Поплавок |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 4,5cm |
| Довжина | 17см |
| Колір | Жовто-червоний |
| Матеріал | EVA |
| Мoдель | дротик |
| Вага навантаження | 100g |
| Вага | 19g |