Світлодіодний поплавець на товстолоба бочка ідеально підходить для нічної риболовлі на товстолоба, щуку, сома.
Світлодіодний поплавок виготовляється з високоякісного матеріалу EVA, що забезпечує високу еластичність та плавність.
Яскравий колір світлодіодного поплавця дозволяє легко фокусуватися при лові риби вночі на великій відстані завдяки яскравому світлу. Конструктивно у світлодіодному поплавці на товстолоба є можливість вибрати колір підсвічування червоний або зелений.
Характеристики:
Комплектація:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Поплавок |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 5.5cm |
| Довжина | 11см |
| Вага | 100g |
| Колір | Жовто-червоний |
| Матеріал | EVA |
| Мoдель | бочка |
| Вес поплавка | 19g |