Сумка для рибальських гуртків на 10 місць - зручний та практичний аксесуар для зберігання та транспортування гуртків. Вміщує до 10 комплектів – у сумці 10 секцій, захищає снасті від пошкоджень та спрощує організацію на риболовлі. Виготовлена з міцного зносостійкого матеріалу, має компактні розміри та зручні ручки для перенесення. Відмінний вибір для любителів лову на гуртки.
Сумка містить 10 рибальських гуртків.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ANVI |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Рундук-сумка |
| Матеріал | Поліестер |
| Кількість осередків | 10 |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 30 см |
| Ширина | 16 см |
| Висота | 18 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Дубок |
| Розмір (ДхШхВ) | 30x16x18cm |