
1 050 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 2.8 кг |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Відкидний столик на підлокітнику | Ні |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Матеріал сидіння | Тканина |
| Матеріал спинки | Тканина |
| Ширина стільця | 350 мм |
| Висота сидіння стільця | 440 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 800 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | Ø25mm |
| Колір | Хакі |
| Бренд | Parsun |