480 ₴
Чоловічі чоботи Realpaks СМ-5/3 - це практичне та надійне взуття з міцного ПВХ, призначене для використання в умовах підвищеної вологості та бруду. Чоботи чудово підійдуть для риболовлі, полювання, роботи на дачі, у господарстві, на будівництві чи сільському господарстві.
Модель виконана в практичному трьохколірному забарвленні (хакі/помаранчевий/чорний), чобіт - хакі-337, вставки на чоботі та підошві - оранж-911, підошва - чорн-201. Чоботи зручні та практичні.
Висота чобіт 39 см. Високий халявний профіль надійно захищає ноги від води, бруду та механічних впливів. Вище п'яти є виступ-шпора за допомогою якої чоботи зручно знімати без допомоги рук.
Матеріал ПВХ (полівінілхлорид) відрізняється міцністю, стійкістю до зношування та повною водонепроникністю. Рельєфна підошва забезпечує гарне зчеплення з вологими та слизькими поверхнями, такими як мокра трава, земля, пісок або ґрунт.
Чоботи легко очищаються від забруднень, не потребують складного догляду та підходять для тривалого використання у різних погодних умовах.
Особливості:
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | РЕАЛПАКС |
| Країна виробник | Україна |
| Вид взуття | Чоботи |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Матеріал верху | ПВХ |
| Матеріал підошви | ПВХ |
| Висота голінища/задника | 39 см |
| Стиль | Повсякденний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 41 |
| Вага | 1,9 kg |
| Висота | 39cm |
| Колір | хаки337/оранж911/черн201 |
| Матеріал | ПВХ |