


846 ₴
Підсак Briz 006 — це надійний і зручний аксесуар для риболовлі, який стане незамінним помічником як любителів, так і професіоналів. Цей підсак розроблений для комфортного вилучення риби з води, забезпечуючи зручність та безпеку в процесі.
Підсак Briz модель 006 виконаний із силіконової мережі з коміркою від 18 до 25 мм.
Рукоять підсака телескопічна, виготовлена з алюмінію. У розкладеному вигляді 190 см, у складеному 110 см.
Голова підсака 55х45 см. Транспортувальний розмір підсака 110х45 см. Колір мережі - чорний.
Особливості та переваги:
Підсак Briz стане вашим надійним супутником на риболовлі, дозволяючи легко справлятися з виведенням риби і роблячи процес риболовлі більш приємним та ефективним.
Характеристики:
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Бриз |
| Пользовательские характеристики | |
| Размер | 55х45cm |
| Длина | Рукоять 110-190 см |
| Вид | Телескопический |
| Цвет | Чёрный/Серый |
| Материал | Силиконовая сеть/Рукоять алюминий |
| параметры | Ячейка сети 18-25 мм |
| Трансп. размер | 110x45cm |
| Мoдель | 6 |